Чи відмовиться Visa та Mastercard від курсу на криптоіндустрію — подробиці

Вчора, 28 лютого, відоме інтернет-видання Reuters оприлюднило інформацію, що Visa та Mastercard призупинять розвиток проєктів, пов’язаних з криптовалютами. Але представники платіжних гігантів внесли деякі корективи в новину

Visa & Mastercard

Visa & Mastercard

Так, за інформацією Reuters, Visa і Mastercard відкладають запуск деяких продуктів і послуг, пов’язаних з криптовалютами, після того, як низка гучних крахів потрясла індустрію і похитнула віру в цей сектор. Відновлення роботи за напрямком та співпраця з партнерами відновляться після покращення ринкових умов.

Зі свого боку, в корпорації Visa заявили, що американський платіжний гігант, як і раніше, відданий інвестуванню в криптосегмент і підтримці технології блокчейн, незважаючи на нестабільну обстановку в умовах ринку.

Голова відділу криптографії Visa К’ю Шеффілд на своїй особистій сторінці у Twitter написав:

«Недавні невдачі криптоіндустрії не змінюють наш стратегічний підхід. Компанія має на меті стати надійним мостом між сегментом цифрових активів та індустрією традиційних фінансів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖНайбільший стейблкоїн випередив Visa та Mastercard за обсягом транзакцій у 2022 році

Зазначимо, що Visa уклала довгострокове глобальне стратегічне партнерство з творцями додатку для криптовалютних платежів Wirex. Завдяки новому розширеному партнерству з Visa, лондонська фірма з клієнтською базою у 5 млн осіб зможе безпосередньо випускати дебетові та передплачені карти з підтримкою криптовалют у більш ніж 40 країнах.

Ще одне підтвердження того, що Visa не відмовляється від розвитку криптопроєктів, — заява Шеффілда на StarkWare Sessions 2023 про план запустити розрахунки в стейблкоїнах.

Також представник Mastercard повідомив виданню MarketWatch в електронному листі, що зусилля компанії залишаться зосередженими на технології блокчейн і на тому, як її можна використати для створення більш ефективних систем для клієнтів.

Примітно, що у лютому цього року Mastercard та Immersve уклали партнерську угоду, яка їм дозволить здійснювати криптовалютні платежі як в цифровому світі, так і у світі Метавсесвіті. Для транзакцій будуть використовуватися токени USDC.

Нагадаємо, що Mastercard, і Visa співпрацювали з криптовалютними компаніями протягом минулого року. Зокрема, співробітництво першої компанії відбувалось з крипто-кредитором Nexo над запуском платіжної картки з підтримкою криптовалют. А друга мала угоди з криптовалютною біржею FTX, з якою згодом розірвала відносини, коли біржа оголосила про банкрутство в листопаді.