Хто очолив наглядову раду Сенс Банку

Призначили Наглядову раду та Правління Сенс Банку, до складу яких увійшли представники держави та незалежні члени.

Сенс Банк

Сенс Банк Фото: sensebank.com.ua

У Сенс Банку почав працювати новий склад членів наглядової ради та правління, повідомляється на офіційному сайті Сенс Банку.

Керівництво банку призначив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за поданням Міністерства фінансів України та погодженням Національного банку України.

Наглядова рада Сенс Банк складається з п’яти членів: двох представників держави та трьох незалежних членів. Головою Наглядової ради призначено Аджунер Шевкі.

До складу ради увійшли:

  • Андрій Пронченко – член Наглядової Ради (незалежний);
  • Ростислав Дюк – член Наглядової Ради (незалежний);
  • Андрій Свистун – член Наглядової Ради;
  • Владислав Власюк – член Наглядової Ради.

Цікаве на темуСенс Банк остаточно націоналізували.

Головою Правління Сенс Банку призначено Дмитра Кузьміна. На посадах членів Правління затверджено:

  • Олена Зубченко – заступниця Голови Правління;
  • Олексій Шклярук – член Правління, головний ризик-менеджер;
  • Інна Тютюн – член Правління;
  • Андрій Соколов – член Правління.

“Упевнений, що перехід банку в державну власність забезпечить його стабільну діяльність і підвищить довіру клієнтів до фінустанови загалом, – підкреслив Дмитро Кузьмін, Голова Правління Сенс Банку, – Наразі наше основне завдання – продовжити сталий розвиток одного з високотехнологічних банків країни”.

Контекст

22 липня 2023 року Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уклали договір купівлі-продажу 100% акцій системно важливого Сенс Банк, згідно з яким банк перейшов у власність держави.

Договір купівлі-продажу акцій АТ “Сенс Банк” підписано. Відтепер його власник – держава.

«Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 22 липня 2023 року уклали договір купівлі-продажу 100% акцій системно важливого Акціонерного Товариства «Сенс Банк», згідно з яким Банк переходить у власність держави», — йдеться в повідомленні пресслужби НБУ.

Зазначається, що цей крок сприятиме захисту інтересів вкладників Сенс Банку та дасть змогу уникнути загроз для фінансової стабільності в Україні. Подробиці в нашому матеріалі: Хто став новим головою Сенс Банку – відповідь НБУ.

Сенс Банк – державний банк, один із системно важливих банків України зі 132 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн фізичних, 58 тис юридичних осіб та 86 тис ФОПів. У банку працює близько 4 тис співробітників.