Які банки видають платіжну картку “АТБ” та умови її оформлення

Власникам картки надається 5-відсоткова додаткова знижка на будь-який товар торгової мережі

Нещодавно в компанії, широко представленій на ринку рітейлу, прозвітували про успішне підключення сервісу кобрендових платіжних карток Visa, які тепер можна оформити в одному з чотирьох банків. Платіжний інструмент, який надає власнику знижки під час шопінгу, а також можливість участі у різноманітних бонусних програмах, сьогодні випускають Райффайзен Банк, А-Банк, Ощадбанк та ЕкоБанк.

Зокрема Райффайзен вже видав 720 тисяч таких карт. Понад 115 тисяч карток оформив А-Банк. В Ощадбанку 1,8 млн карток емісії, що діє, переходять у статус кобренд. Використовуючи таку картку, можна отримати знижку на 500 – 700 товарів. При цьому знижка 5% діє навіть для акційних товарів.

Крім того, нещодавно мережа запустила програму “Міцні знижки”. Протягом місяця з п’ятниці до неділі при оплаті покупок карткою деякі товари пропонуються за особливою акційною ціною. Замовити платіжну картку “АТБ” особисто можна у будь-якому відділенні банків. При собі потрібно мати паспорт та індивідуальний податковий номер.

Також через кілька хвилин її можна самостійно оформити онлайн у мобільному додатку Raiffeisen Online, ЕкоБанк (Укргазбанк), Аbank24 або за допомогою чат-бота месенджера Ощадбанку. Для ідентифікації клієнта у такому разі знадобиться мобільний додаток Дія або цифрове фото документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НБУ відкликав ліцензію однієї фінкомпанії та повернув дозвіл іншій: причини

Ми раніше повідомляли, що українці, яким закордонні благодійні фонди та організації перераховують через ПриватБанк на картки Mastercard фінансову допомогу, матимуть можливість взяти участь у програмі додаткової матеріальної підтримки у розмірі 2200 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: