ЄТС — 15 РОКІВ НА РИНКУ ТУРИСТИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

Цієї осені компанія «Європейське туристичне страхування» відсвяткувала свій п’ятнадцятий день народження. Із моменту заснування в Україні у 2006 році ЄТС надає найширший на місцевому ринку асортимент страхових продуктів для сфери туризму та подорожей.

Засновниками компанії в Україні були Europäische Reiseversicherung AG (ERV Австрія і Німеччина), тож багато років на ринку України компанія працювала під брендом ERV. У 2019-му ЄТС офіційно увійшла до складу однієї з найбільших незалежних страхових груп Euroins, що працює на Центральному та Південно-Східному європейських ринках страхування, і з 1 жовтня 2019 року продовжила роботу на ринку України під товарним знаком «ЄТС» — Європейське туристичне страхування. Тож, об’єднавши понад 100-річний досвід роботи, знання та любов до справи, компанія вже 15 років поспіль є спеціалізованим страховиком, який піклується про туристів.

За п’ятнадцять років своєї роботи компанія досягла значних висот у страховому бізнесі і стала безперечним лідером зі страхування туристів в Україні. У 2021 році компанія отримала десяту нагороду поспіль в щорічній Національній премії Insurance TOP у номінації «Найбільший обсяг страхових виплат зі страхування туристів». Також за свою роботу компанія отримала звання «Лідер туристичного страхування» за підсумками XIV Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року-2019» та звання «Краща страхова компанія в туристичному страхуванні за 2021» за підсумками XVI Всеукраїнського конкурсу «СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ ГОДА – 2021», у 2020-му здобула «Фінансовий Оскар-2020» у номінації «Туристичне страхування»; та багато інших нагород.

«Європейське туристичне страхування» — єдина страхова компанія в Україні, яка є повним членом ITIA (Міжнародний альянс туристичного страхування). Це найбільше у Європі об’єднання міжнародних компаній, які пропонують продукти туристичного страхування. Засновниками Асоціації виступили 17 компаній, зокрема і ПрАТ «ЄТС». Штаб-квартира ITIA розташована в Мюнхені, нині в Альянсі представлені компанії з 18 країн світу.

Сьогодні з ЄТС співпрацюють понад 500 турагентів і туроператорів, серед яких лідери ринку — TPG, Tez Tour, Pegas Touristik, TUI Україна та інші. Серед партнерів компанії — один з найбільших банків України ПриватБанк і національний авіаперевізник МАУ. 20 жовтня 2021 року було підписано договір про співпрацю між страховою компанією ЄТС та туристичною компанією ANEX TOUR в Україні строком на три роки. Таким чином, з 1 листопада 2021 року клієнти туроператора ANEX TOUR в Україні вирушають в подорож під надійним страховим захистом ПрАТ «Європейське туристичне страхування».

На початку осені компанія ЄТС виграла тендер, і вже з 4 жовтня у візових центрах VFS GLOBAL кожен охочий зможе оформити страховий поліс ЄТС для отримання візи, в т.ч. із метою працевлаштування, безпосередньо при поданні документів.

Придбати страховий поліс ЄТС у режимі офлайн можна як в офісі, так і через партнерську мережу компанії. У режимі онлайн — на сайті компанії, за допомогою мобільної версії сайту та чат-ботів у месенджерах Viber та Telegram, а також через системи бронювання партнерів компанії: національного перевізника авіакомпанії МАУ, найбільших на ринку України агентств із продажу авіаперевезень, таких як Tickets.ua, дочірніх компаній Any Way Any Day, OneTwoTrip в Україні та інших компаній, в системи бронювання яких інтегровано страхові продукти ЄТС, що значно спрощує процес купівлі полісу одночасно з авіа-, залізничними та іншими квитками.

Протягом останніх років, звісно, за винятком 2020-го, ЄТС щороку страхує понад 1,5 млн туристів. Також щороку компанія врегульовує в середньому 15 тис. страхових подій з туристами, а щорічна загальна сума страхових виплат становить близько 100 млн грн. За 10 місяців 2021 року компанія застрахувала понад 1 622 тис. туристів та зареєструвала 16 758 страхових події з туристами, загальна сума страхових виплат за цей період становила 77 млн 468 тис. гривень. Лідерство компанії саме у виплатах є одним із головних показників сумлінності та надійності страхової компанії.

Із початку пандемії компанія «ЄТС» вивела на ринок страховий продукт, що покриває ризики, пов’язані з COVID-19. В умовах страхування передбачено відшкодування медичних витрат на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування застрахованої особи у разі її захворювання на COVID-19. На початку 2021 року програма страхування медичних витрат була розширена покриттям обсервації під час подорожі при виявленні у туристів захворювання на COVID-19 після прибуття до країни призначення.

Компанія «Європейське туристичне страхування» вдячна всім своїм клієнтам та партнерам за довіру і продовжує активно працювати для українських туристів, щоб допомогти їм уникнути додаткових витрат і фінансових втрат у непередбачених ситуаціях до, під час та після подорожей.

Будьте певні, ЄТС і надалі буде ЗАВДЖИ ПОРУЧ У ВСЬОМУ СВІТІ!

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»