International Financial Club «BANKIR» запрошує Вас на Міжнародний Форум

З перших днів війни українські банки та фінансові компанії виявили неймовірну гнучкість та інноваційність у вирішенні проблем своїх клієнтів.
Це – прискорення цифровізації банківських та фінансових послуг, запуск повноцінних процедур відкриття рахунків, карт і депозитів онлайн. Оновлення всіх мобільних сервісів і дистанційних каналів обслуговування. Опираючись на технологічні рішення, банки створили міграцію своїх інформаційних систем у хмарний сервіс. Усі гравці українського банківського, фінансового ринку: Національний Банк України (НБУ), банки, клієнти, – мобілізувались і діють як єдине ціле, надаючи фінансову оборону та підтримку.
Учасники Міжнародного Форуму: комерційні банки, як України так і Молдови, Узбекистану, Киргизстану, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Естонії, Литви. А також фінансові, страхові, МФО компанії та Регулятори: Національний Банк України, Центробанк Молдови, Казахстану, Киргизстану, Грузії, Азербайджану, Вірменії та Литви.

Дата проведення: 26 квітня 2023 р. Час: 09.00-18.00 Формат: online

Міжнародний Форум проводить International Financial Club “BANKIR”, разом зі Спікерами Національного банку України (НБУ), Комітетом Верховної Ради України з фінансів та банківської діяльності, Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерством фінансів України, Асоціацією банків України (АУБ), Незалежною асоціації банків України (НАБУ), Європейською Бізнес Асоціацією (ЕБА), Українською Асоціаціє Фінтех та інноваційних компаній (UAFIC).