КОКО КАРД від Forward Bank – найвигідніша платіжна картка ринку

На церемонії нагородження лауреатів XIII Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ – 2021» за версію Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ» КОКО КАРД стала переможцем у номінації «Найвигідніша платіжна картка ринку».

У листопаді Forward Bank запустив один із найбільш затребуваних продуктів на ринку, який зараз, у розпал пандемії коронавірусу, є важливою умовою і цікавою фішкою – можливість миттєвого оформлення віртуальної картки без візиту в банк, завдяки віддаленій відеоідентифікації та електронному підпису документів у мобільному додатку Forward Online. Адже Forward Bank піклується не тільки про гроші, а й про здоров’я і зручність своїх клієнтів.

При заповненні заявки в додатку є можливість поділитися копіями цифрових документів із Дії або заповнити дані вручну. При позитивному рішенні на оформлення продукту відбувається дистанційна верифікація клієнта шляхом відеоідентифікації через відеочат. Після успішної ідентифікації банк надсилає договір клієнтові у Forward Online. Клієнт має змогу ознайомитися з договором, підписати його на екрані смартфона та надіслати через мобільний додаток до банку. Віртуальна картка активується у Forward Online і одразу готова до використання.

Тарифи по віртуальних картках повністю відповідають тарифам наявних продуктів лінійки КОКО КАРД, що поєднує всі переваги, які тільки можуть бути у дебетової картки:

 • 0% за зняття готівки в будь-яких банкоматах як в Україні, так і за кордоном;
 • 0% за переказ коштів на будь-яку картку;
 • 0% за поповнення з будь-якої картки іншого банку;
 • 0% за поповнення готівкою в касі відділення та банкоматах.

Але найголовніше – унікальні умови зберігання клієнтських коштів. Банк нараховує 12% річних на суму залишку від 100 грн до 15 тис. гривень, а в разі, якщо денний залишок коштів на картковому рахунку перевищує 15 тис. грн – 8,0% річних, що є унікальною пропозицією на ринку карткових продуктів України.

Так само без зайвого клопоту і черг можна оформити кредитну КОКО КАРД. Чудовий пластик на всі випадки життя: 

 • безкоштовне обслуговування картки;
 • кредитний ліміт – до 100 000 грн може бути збільшений за рішенням банку до 200 000 грн;
 • 90 днів – пільговий період на першу покупку – до, на наступні покупки – до 60 днів;
 • 0% за поповнення у додатку Forward Оnline;
 • до 20% кешбеку за розрахунки карткою;
 • 0% за конвертацію валют, відсутність додаткової сплати при розрахунку карткою закордоном
 • 8,5% на залишок від 100 грн.

А ще – дистанційне керування рахунком у режимі 24/7 та контроль руху коштів у додатку Forward Online. КОКО КАРД можна використовувати для оплати товарів і послуг як за допомогою платіжних гаманців Apple Pay та Google Pay, так і в інтернеті.  А також переказати гроші на будь-яку фізичну картку для зняття з неї готівки в банкоматі.

На фото:
Кисельов Андрій Васильович Голова Правління АТ «БАНК ФОРВАРД»
Капралов Олег Миколайович – Голова Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»