Курс на цифровізацію: сценарій розвитку сфери банківського обслуговування

Представники банківського сектора розповіли про тенденції диджиталізації у сфері обслуговування клієнтів

Автоматизація кредитних процесів та загальна диджиталізація банку – це вимога всіх клієнтів, а не лише позичальників із сегменту малого та середнього бізнесу (МСБ). Такий висновок було зроблено за результатами зустрічі представників банківської сфери у ході заходу “Розвиток мікро- та МСБ як важливий елемент відновлення української економіки”.

Заступниця голови правління банку «Глобус» Олена Дмитрієва заявила, що дистанційне обслуговування залишається в пріоритеті і банк продовжує оцифровувати свої сервіси та послуги. Цифровізація банкінгу значно прискорилася під час коронакризи, а також із початком повномасштабної війни.

«Запит на дистанційне обслуговування у клієнтів сильно зріс. Ми активно розвиваємо платформу ПУМБ Digital Business», – каже начальник управління розвитку кредитного бізнесу ПУМБ Віктор Харковець.

Заступник голови правління ТАСкомбанку Олег Поляк каже, що клієнти дуже вимогливі до клієнт-банку. «Кожен клієнт хоче обслуговуватися після шостої вечора, щоб усе було зручно, всі документи проходили, і головне, щоб головний офіс працював і надавав відповіді на всі питання, які є у клієнтів».

«У клієнтів першочерговий запит – це дистанційне обслуговування. А другий – це швидкість», – розповідає директорка департаменту малого та середнього бізнесу Укргазбанку Тетяна Корнієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іпотечне кредитування сьогодні здійснюється лише за держпрограмами – Нацбанк

Ми раніше повідомляли, що 1 березня Пенсійний фонд провів першу в 2023 році індексацію пенсій, внаслідок чого розмір виплат було збільшено на 100–1500 грн. Наразі середня пенсія в Україні складає 5219,69 грн.