МТБ Банк: Діджиталізація документообігу

Найбільші українські банки за ініціативою НБУ запровадили так званий “банкоматний національний роумінг”, який передбачає встановлення єдиних розширених лімітів та скасування додаткових комісій на зняття готівки власниками карток інших банків у банкоматах.

  • Prostobank News – новини економіки України та краху росії у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Це вже четверта зустріч представників бізнесу – членів Спілки українських підприємців (СУП) , в якої взяв участь заступник голови правління МТБ Банк Ілля Климович. Цього разу до дискусії було запрошено банки  та представників  Незалежної  асоціації банків України (НАБУ).

«Щоб  скоріше впроваджувати  діджиталізацію документообігу в рамках системи державних закупівель «Прозорро» , пришвидшити процеси надання та прийняття гарантій, бізнес і банки виступили із спільною позицією щодо високого пріоритету цього проекту, – зазначив Ілля Климович. – НАБУ і СУП готові підтримати та надати консультації по створенню нормативної бази і самого IT-проєкту».

Щодо фінансування діджитал-проєкту, то члени НАБУ та СУП готові надати підтримку.

«Ми готові шукати спонсорів, крім того, готові самі фінансувати цей проект. Це в наших інтересах – коли він запрацює, кількість помилок  знизиться, випадків неконкурентної боротьби  стане на порядок менше, а процеси на «Прозорро» стануть більш прозорими, – підкреслює Голова правління МТБ Банк Юрій Кралов. – Цей проект повністю відповідає принципам впровадження електронного документообігу (ЕДО) в країні, та підвищує комфорт для клієнтів банків. Ми багато інвестуємо у впровадження цифровізації  фінансових та документарних процесів і саме фінансисти дуже зацікавлені в появі такого проекту”.