ПОСТРЕЛІЗ ТА ФОТОЗВІТ за результатами проведення International Conference: «DIGITALIZATION  BANKING: the next stage – 2024»

Дата проведення: 07 лютого 2024 р. Час: 09.00-18.00 Формат: Offline/Online

Адреса: IQ Бізнес-центр, м. Київ

на нашому Ютуб-каналі: https://www.youtube.com/@BANKIRClub/streams

Запис International Conference: «DIGITALIZATION BANKING: the next stage – 2024»

ПРОГРАМА НА САЙТІ

🔶Цифрові рішення: Банки активно розробляють та впроваджують цифрові послуги, такі як: мобільні додатки, онлайн-банкінг та чат-боти, що спрощує взаємодію з клієнтами та надає їм доступ до фінансових послуг у будь-яку годину та в будь-якому місці.

Ключовими досягненнями банківської системи стало те, що вона змогла утримати якість кредитного портфеля, підтримати якість поточних активів, мінімізувати негативний вплив російської агресії.

Ключовим трендом минулого року була подальша цифровізація.
Якщо раніше цифрові відносини, послуги в цифровому форматі були в основному для фізичних осіб, то зараз бачимо, що цифровізація все більше йде в сегмент малого та середнього бізнесу.

З’явився нагляд за ринковою поведінкою. “Вхід” на ринок із січня 2024 р. став суттєво простішим. Замість “букету” ліцензій на фінансові послуги можна отримати одну ліцензію фінансової установи та одночасно надавати послуги з кредитування, лізингу, факторингу, надання гарантій та навіть базові платіжні послуги.

Трансляція Форуму пройшла на різних каналах та у соціальних мережах.

Особлива подяка членам Клубу, експертам. Дуже вдячні за підготовку та участь: Данилу Гетманцеву, Голові комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики;  Василю Фурману, Члену Ради Національного банку України; Юлії Вітці, Виконуючій обов’язки керівника Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору», Юлії Мецгер, Члену Наглядової ради (представнику держави від Президента України) «ПРИВАТБАНК»;

Модератору першого блоку Віталію Романчукевичу, Голові Наглядової Ради «Європромбанк», Першому віце-президент Асоціації українських банків.

Модератору другого блоку – Олені Дмітрієвій, Першому заступнику Голови Правління «КБ «ГЛОБУС»

Модератору панельної дискусії – Валерію Даниленко, Голові комітету.
Комітет з технологій розвитку та кібербезпеки, Незалежна асоціація банків України (НАБУ)

Дякуємо Учасникам панельної дискусії:

Костянтину Кошеленко, Заступнику Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Міністерство соцiальної політики України

Михайлу Федоренко, Директору Департаменту ліцензування Національного банку України

Сергію Сінченко, CEO Moneyveo, фінансовому експерту, фахівецю у сфері основ менеджменту та розробки ефективної системи управління бізнесом

Ігору Тихонову, Голові правління Creditwest Bank

Олександру Берназюку, Генеральному директору МТСБУ

Андрію Малахову, Начальнику трансформаційного офісу Укрексімбанк

Богдану Довженко, Директору Департаменту казначейства
ТОВ «ФК «МАНІ РЕПАБЛІК»

Олегу Клименко, Члену Правління OTP Bank

Сергію Ходакевичу, Професору кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім.В.Гетьмана, Голові Наглядової ради ПрАТ «Укрфінжитло»

А також компаніям та банкам:

Компанії Smart Lab; Тенге Банку, Узбекистан, м. Ташкент; Українській фінансовій житловій компанії; Компанії Canon, Ощадбанку; компанії А5 Solutions; izibank; консалтінговій компанії LLC SMART-ADVICE; компанії Hitachi Vantara; компанії SOFTPROM; Компанії AI Fintech; Компанії BAKOTECH; Компанії YouControl; Компанії Профін Консалтинг; Банку Інвестицій та заощаджень.

Всім дякуємо і до нової зустрічі!

Тел .: +38 (067) 501-01-66, +38 (050) 523-56-46

Email: bank@bankir.kiev.ua

Сайт International Conference

Програма на сайті 

Запис International Forum можна переглянути на нашому Ютуб-каналі