ПОСТРЕЛІЗ ТА ФОТОЗВІТ за результатами проведення International Conference: «Development Drivers and Challenges of DIGITAL BANKING – 2024»

🟢За адресою: м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15 IQ BUSINESS CENTER

🟢Дата проведення: 17 квітня 2024

🟢Час: 9.00-18.00. Формат: Offline/Online

Запис Конференції можна переглянути на нашому Ютуб-каналі: 

International Conference: «Development Drivers and Challenges of DIGITAL BANKING – 2024»

Сайт International Conference:

Програма на сайті:

🔶Переваги впровадження цифрових технологій у банківській та фінансовій сферах, такі як безпека, доступність у прийнятті рішень, відкритість та прозорість, інновації та ефективність, стають особливо важливими в умовах сучасного геополітичного середовища.

🔶Якщо раніше цифрові відносини, послуги в цифровому форматі були в основному для фізичних осіб, то зараз бачимо, що цифровізація все більше йде в сегмент малого та середнього бізнесу.

🔶Обмін досвідом та знаннями на цій конференції сприяє створенню більш безпечного та стійкого цифрового середовища для фінансових установ.

✔️Трансляція Форуму проходила на різних каналах та у соціальних мережах.

🟩Особлива подяка членам Клубу, експертам. Дуже вдячні за підготовку та участь: Данилу Гетманцеву, Голові комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики;  Василю Фурману, Члену Ради Національного банку України; Юлії Мецгер, Члену Наглядової ради (представнику держави від Президента України) «ПРИВАТБАНК»;

🟩Модератору першого блоку Віталію Романчукевичу, Голові Наглядової Ради «Європромбанк», Першому віце-президенту Асоціації українських банків.

🟩Модератору другого блоку – Олені Дмітрієвій, Першому заступнику Голови Правління «КБ «ГЛОБУС»

🟩Модератору панельної дискусії – Іллі Климовичу, Заступнику Голови Правління «МТБ БАНК»

🟩Дякуємо Учасникам панельної дискусії:

Костянтину Кошеленко, Заступнику Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Міністерство соцiальної політики України

Михайлу Федоренко, Директору Департаменту ліцензування Національного банку України

Дмитру Глінському, В.о. Виконавчого директора

Незалежної асоціації банків України (НАБУ)

Богдану Довженко, Директору Департаменту казначейства ТОВ «ФК «МАНІ РЕПАБЛІК»; Андрію Грігелю, Голові Правління «РАДАБАНК»; Оксані Рубаха, Виконавчому директору АТ АКБ «Львів»

🟩А також компаніям та банкам:

Компанії Trend Micro, Ощадбанку, Компанії Oberig IT, Компанії «Baltnetos Komunikacijos», Компанії Canon GmbH, Компанії SI BIS, Приватбанку, ”Bank of Baku”OJSC (Азербайджан), Компанії Trellix, Raiffeisen Bank, Vodafone Україна, izibank, Компанії Integrity Vision, Компанії «СОФТ РЕВЮ», АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

Всім дякуємо і до нової зустрічі!

Тел .: +38 (067) 501-01-66, +38 (050) 523-56-46

Email: bank@bankir.kiev.ua