Revolut внесли до списку банків, що підлягають моніторингу

Європейський Центральний Банк прийняв рішення внести «Revolut» до свого наглядового списку

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Тепер моніторингу підлягають дві литовські компанії – «Revolut Holdings Europe UAB» і «Revolut Bank UAB», а причиною перевірок стали результати щорічної оцінки значущості (significance) банку з боку ЄЦБ.

Про це повідомляє пресслужба ЄЦБ.

У відомстві зазначили, що введення наглядових заходів щодо “Revolut” не вказує на будь-які фінансові чи регуляторні проблеми в банку.

Це лише свідчить, що банк «дозрів» для прямого контролю з боку ЄЦБ.

До цього списку нагляду ЄЦБ вже входять такі значні банки, як німецький “Deutsche Bank” і французький “BNP Paribas”.

“Revolut” – фінтех-компанія з російськими корінням, заснована у 2015 році, до жовтня 2023 року нараховувала понад 35 мільйонів клієнтів у 37 країнах. Її стрімке зростання стало причиною збільшеної уваги з боку регуляторів.

ЄЦБ раніше висловився, що інфляція в єврозоні цього року, ймовірно, перевищить 3%, що підтверджує необхідність десятого поспіль підвищення процентної ставки.

У кінці 2023 року Рада керуючих ЄЦБ прийняла рішення про перехід до наступної фази впровадження цифрового євро, що передбачає період підготовки.

Читайте також: Revolut запустив нове рішення для бізнесу

Раніше ми писали, що фінансовий додаток Revolut додав європейські біржі до своєї торгової платформи в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ) та запровадив ряд корисних змін для клієнтів.

Головним нововведенням стала поява понад 70 європейських компаній на торговій платформі Revolut в ЄЕЗ. Клієнти можуть інвестувати в них з мінімальною сумою в 1 євро і без комісії в межах дозволених планів підписки.

«Ми хочемо надати нашим клієнтам легкий доступ до компаній, які є ближчими до них. Від Adidas до Zalando наші клієнти тепер можуть інвестувати у відомі європейські імена, і незабаром ми розширимо цей список», – заявила очільниця відділу фінансування та торгівлі (EEA) Роландас Ютейка.

Також користувачам надали можливість перевіряти ефективність своїх інвестицій в режимі реального часу за допомогою списків спостереження, торгових діаграм і ринкових новин.