У Ради НАБУ новий Голова: хто він

Олена Коробкова подала у відставку з посади голови Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ). Хто очолив Раду НАБУ? Її змінить Володимир Мудрий, голова правління ОТП Банку. Причиною свого рішення Коробкова назвала свою віру у «підходи цивілізованого корпоративного управління». Вона вважає, що залишатися на одному місці надто довго невигідно ні для організації, ні для окремої людини.

Володимир Мудрий

Фото: Facebook Володимир Мудрий.

Олена Коробкова покинула пост голови Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ). На цій посаді вона перебуває з 2021 року, а причиною свого рішення назвала віру у «підходи цивілізованого корпоративного управління». Вона вважає, що залишатися на одному місці надто довго невигідно ні для організації, ні для окремої людини.

Коробкова залишиться у раді НАБУ, але вже не буде такою активною, як раніше. Її змінить Володимир Мудрий, голова правління ОТП Банку. Мудрий — талановитий банкір. Коробкова бажає йому всього найкращого у новій ролі.

З цим також читають: НАБУ оголосило у розшук ексголову НБУ Кирила Шевченка.

Контекст

Коробкова працює в НАБУ вже 12 років і зробила значний внесок до організації. Вона активно виступає за прозорість та підзвітність у банківському секторі та допомогла НАБУ стати одним із найшанованіших антикорупційних інститутів в Україні.

Її відставка — втрата НАБУ, але вона залишає організацію в надійних руках. Мудрий — здібний лідер, прихильний до тих же цінностей, що й Коробкова. Він продовжить її роботу щодо просування належного управління та боротьби з корупцією в українському банківському секторі.

Крім роботи в НАБУ Коробкова також обіймала посаду старшого радника в Альфа-Банку (нині Sense Bank).

Проте Коробкова йде з НАБУ на високій ноті. Організація досягла значного прогресу під її керівництвом. При цьому вона впевнена, що НАБУ досягне успіху і в майбутньому. Вона також рада продовжити свою роботу в банківському секторі та впевнена, що зможе зробити свій внесок у боротьбу з корупцією.