Запрошуємо долучитися до навчання від YouControl 

Спеціалізований курс запроваджено у співпраці з Незалежною асоціацією банків України. Він спрямований на підвищення конкурентоспроможності вашого банку в сучасному бізнес-середовищі.
Дата: 23.11.2023
Час: 16:00-18:00
Реєстрація: https://www.youcontrol.events/ycmarketbank-23-11-2023

Назва курсу: АНАЛІТИКА РИНКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА СТРАТЕГІЇ ЗАЛУЧЕННЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ ДЛЯ БАНКІВСЬКОГО СЕКТОРУ ВІД YC.MARKET

Тривалість курсу: Два модулі, по одній годині кожен, зручні дати можна узгодити з вашим банком.

Основні теми:

  • Стратегії залучення нових клієнтів
    Методи та підходи, що допоможуть банкам залучити нових клієнтів і побудувати  стабільну базу замовників.
  • Бенчмаркінг і сегментація клієнтів відносно ринку
    Перша тема заходу буде присвячена дослідженню та порівнянню різних підходів до бенчмаркінгу в банківській сфері. Розглянемо ефективні методи сегментації клієнтів та визначення їхніх потреб на основі актуальних ринкових даних.
  • Управління ризиками/фінмон
    Другий блок буде присвячений аналізу ризиків і визначенню оптимальних стратегій управління фінансовим моніторингом. Розглянемо питання масової перевірки клієнтів на зв’язок із російською федерацією та іншими санкційними країнами.
  • Депозитні та кредитні продукти. Перелік перспективних клієнтів на цільових регіональних/локальних ринках

Для кого: Цей захід спеціально орієнтований на працівників банківських відділень, регіональних дирекцій і відділів розвитку, середнього та малого бізнесу.

Сертифікати: Після завершення курсу учасники пройдуть тестування й отримають сертифікати, що підтверджують участь і засвоєння матеріалу.

Приєднайтеся до нашого курсу, щоб здобути практичні навички й інструменти для досягнення фінансового успіху та стійкості в банківському секторі. Запрошуйте інші департаменти банку, для кого ця інформація також буде актуальною та корисною!

Будемо раді бачити вас серед учасників нашого курсу. Будь ласка, підтвердіть ваше бажання організувати навчання за посиланням: https://www.youcontrol.events/ycmarketbank-23-11-2023
 або зв’яжіться за контактами:  Інна Мура  +380636365523

inna.mura@youcontrol.com.ua

Організація курсу  безоплатна.