Запуск рішення SoftPOS TRANSENIX в А-Банк

PR

FACEBOOKLINKEDINTWITTERTELEGRAM

А-Банк спільно з компанією TRANSPLAT LLC та у партнерстві з глобальною компанією платіжних технологій Visa запровадили проєкт SoftPOS-термінал у смартфоні A24Pay на базі рішення TRANSENIX з використанням технології Visa Tap to Phone

Технологія Tap to Phone, яка є ядром рішення, ґрунтується на обчислювальній потужності смартфона, робить це рішення легким, мобільним та бізнес орієнтованим.

«Технологія Visa Tap to Phone зарекомендувала себе в Україні та світі як зручний інструмент прийому безготівкових платежів для малого та середнього бізнесу, — прокоментував Олександр Стельмах, старший директор Visa з цифрових рішень в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи. — Упевнений, що подальше розширення застосування технології і впровадження нового рішення TRANSENIX на основі Visa Tap to Phone у партнерстві з А-Банком надасть можливість долучитися до безпечних електронних розрахунків ще тисячам українських підприємців, які не мають ресурсів на встановлення фізичних POS-систем. Потрібно лише мати смартфон з операційною системою Android, оснащений NFC-чипом, встановити мобільний застосунок, і термінал для прийому оплат від клієнтів завжди у вас в кишені».

Позаяк фізичні POS-термінали мають власний ресурс, український бізнес потребує альтернатив цим POS-терміналам. Банки можуть запропонувати альтернативу, використовуючи нове рішення, яке замінює фізичний POS-термінал на сучасне рішення TRANSENIX — це POS-термінал у Android смартфоні.

Впровадження такого рішення дозволить банку залучати невеликі підприємства та різні категорії ФОПів для прийому платежів з використанням безконтактних карток та пристроїв (смартфонів та інших).

Крім нижчих операційних витрат, підприємці можуть відстежувати швидкість проведення транзакцій, середню суму чека, пікові години та інші цікаві показники для планування бізнесу.

Рішення TRANSENIX не конкурує зі звичайними терміналами, а доповнює та розширює можливості підприємців для обслуговування покупців.

Цікаве по теміЯк скандали світових банків впливають на економіку України

SoftPOS TRANSENIX

SoftPOS TRANSENIX

«TRANSENIX — це сучасна платформа платіжних операцій у пристрої, які поєднують стандартні платежі з функціями бізнес-аналітики, такими як облік товарів та послуг (каса), аналітика продажів, створення правил управління власною програмою лояльності», — розповідає Андрій Аушев, генеральний директор «ТРАНСПЛАТ».

Підприємцям, які вперше хочуть приймати безготівкові платежі, не потрібна фізична інфраструктура, на встановлення якої витрачаються дні і навіть тижні.

Натомість достатньо мати договір з А-Банком та встановити рішення TRANSENIX (мобільний застосунок A24Pay) на смартфон, яке можна підключити протягом кількох годин. Просте у використанні та легке в оновленні, це найшвидший та найсучасніший шлях для прийому платежів.

Про Трансплат

Компанія TRANSPAT LLC заснована у 2021 році. Має партнерів у Європі та США, зокрема Transplat Erope, Cidar Silicon. Рішення  TRANSENIX розгорнуте в сучасному дата центрі Європи та дозволяє банкам використовувати це рішення за SaaS моделлю, забезпечуючи таким чином високі стандарти безпеки відповідно до вимог міжнародних платіжних систем.