Mastercard запускає першу в світі кредитну картку з сканером відбитків пальців

урецький банк Garanti BBVA з Mastercard запускає біометричну картку Bonus Platinum, яка дозволяє користувачам здійснювати платежі безпечним способом, просто скануючи відбиток пальця. Нова інноваційна картка буде доступна незабаром

Фото: freepik.com

Про це пише пресслужба банку.

Користувачі можуть здійснювати платежі, просто приклавши картку до безконтактної області POS-терміналу після налаштування відбитка пальця. Потім вони прикладають палець до датчика на своїй картці, щоб перевірити свій відбиток пальця. Покупка буде оброблена за лічені секунди без необхідності вводити пароль, якщо користувачі цього не забажають.

Читайте також: Mastercard запустила нову технологію Shopping Muse: чим корисна

Кредитна картка з вбудованим сканером відбитків створює альтернативу для захисту PIN-кодом чи встановлення лімітів на операції. Замість цього клієнти можуть швидко та легко здійснювати безпечні платежі, скануючи відбитки пальців.

У Банку зазначили, що мета такої картки — полегшити життя клієнтів за допомогою інноваційного продукту.

«Ми прийняли біометричну автентифікацію платежів як один із наріжних каменів нашої інфраструктури безпеки, оскільки вона вважається глобальним стандартом безпечної верифікації», — сказав Авшар Гюрдал генеральний менеджер Mastercard у Туреччині та Азербайджані.

Раніше ми писали, шо платіжний гігант Mastercard почав розробляти інноваційний інструмент Small Business AI, який призначений для надання індивідуальних рекомендацій і наставництва власникам малого бізнесу у всьому світі, розв’язуючи їхні унікальні проблеми та сприяючи зростанню.

Над створенням ШІ компанія працює у партнерстві з Create Labs та глобальною медіакоаліцією.

Нагадаємо, міжнародна платіжна система, що об’єднує 22 тисячі фінансових установ у 198 країнах світу, — Mastercard — запускає програму Wallet Express, щоб прискорити поширення цифрових гаманців у Європі.