UAFIN.TECH ЧЕКАЄ НА ВАС ВЖЕ 16 ГРУДНЯ!

16 грудня у режимі онлайн пройде найбільша фінтех-подія Східної Європи — UAFIN.TECH 2022: reBuilding the Future. Цьогоріч конференція присвячена стратегіям відновлення економіки України після нашої перемоги. Серед спікерів події — представники регулятора Євросоюзу та України, ТОП-банкіри та провідні фінтех-гравці світового рівня.

Серед ключових спікерів: 

  • Андрюс Бицейка — Заступник СЕО та член правління Revolut Bank.

Андрюс є досвідченим експертом та прихильником Фінтеху. Він приєднався до Revolut на початку своєї кар’єри, а зараз відповідає за розширення компанії по всій Європі, де Revolut має понад 18 мільйонів клієнтів.

  • Яак Тарієн — розробник Європейської системи безпечної військової цифрової мобільності (SDMMS).

Бригадний генерал у відставці, раніше служив на посаді командувача ВПС Естонії та очолював Центр передового досвіду НАТО з кіберзахисту (CCDCOE). Зараз Яак керує розробкою Європейської системи безпечної військової цифрової мобільності (SDMMS) в естонській технологічній компанії AS Cybernetica.

  • Марюс Паращюс — чоловік, що одним із перших в Європі вживив собі платіжний чип у руку.

На UAFIN.TECH 2022 Марюс поділиться своїм досвідом використання платіжного чипа у повсякденному житті. Зараз Марюс є Старшим радником з питань технологій в KPMG, а в минулому займав посаду віце-президента з розвитку міжнародного бізнесу в Paysera.

Також на вас чекатимуть:  Гонор Гандей (Paymentwall), Ксав’є Гомес (INVYO), Костянтин Кошеленко (Мінсоцполітики), Мараян Маркус (Capgemini), Борис Гіттон (Креді Агріколь Банк), Ян Цейсенс (Єврокомісія), Мстислав Банік (Мінцифра), Юлія Вітка (Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору»), Андрій Гриценюк (Sense Bank), Марія Сташкевич (EDFA), Валерій Даниленко (Таскомбанк), Вікторія Страхова (Укрексімбанк), Юлія Кирпа (AEQUO), Анна Тігіпко (izibank), Альона Шевцова (IBOX BANK), Олена Коробкова (НАБУ), Ростислав Дюк (УАФІК) та інші.

Серед основних тем конференції:

•  Майбутнє регуляції ринку фінансових послуг в Україні та світі

•  Майбутнє трансформації банківського сектору та поява нових банківських продуктів та послуг

•  Майбутнє платіжного ринку та електронної комерції

•  Розвиток відкритого банкінгу та діджиталізація МСБ

За промокодом Bankir діє знижка 20%.

Деталі події та квитки доступні на сайті: https://uafin.tech/

До зустрічі на UAFIN.TECH 2022: reBuilding the Future вже 16 грудня!