Microsoft представила великий реліз на базі GPT-4 — Microsoft 365 Copilot

Microsoft стверджує, що Copilot — не просто ChatGPT, доданий до Microsoft 365. Ця система поєднує програми Microsoft 365 з даними та аналітикою Microsoft Graph та нейромережею GPT-4

https://www.microsoft.com/

Microsoft представила ШІ-помічника Copilot для офісних програм пакета Microsoft 365. Оголошення було зроблено лише через кілька днів після того, як Google анонсувала функції штучного інтелекту для Workspace, включаючи генерацію тексту в Gmail, «Документах» та в багато в чому іншому.

Copilot інтегрується в Microsoft 365 двома способами — вбудований у додатки Microsoft 365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams та інші) та у вигляді абсолютно нового інтерфейсу Business Chat. Business Chat працює з LLM, додатками Microsoft 365 та вашими даними. Він використовуватиме Microsoft Graph для об’єднання документів, презентацій, електронних листів, нотаток і контактів в єдиний інтерфейс чату в Microsoft Teams, який генеруватиме зведення, огляди планування та багато іншого.

Copilot для програм та служб Microsoft 365, заснований на GPT-4 від OpenAI, буде з’являтися у вигляді чат-бота на бічній панелі Word, для створення презентацій в PowerPoint або зведених таблиць в Excel. Copilot допоможе під час підготовки до зборів у Microsoft Teams, повідомить про оновлення щодо пов’язаних проєктів та організаційні зміни.

Copilot також інтегрований в Outlook, що дозволить витрачати менше часу на видалення електронних листів та відповіді на них. Він допоможе згрупувати теми електронної пошти або створити чернетки відповідей з можливістю задати тон та довжину електронного листа.

Фактично це запуск функції, аналогічної Copilot на Github, де недавні опитування показали, що: 88% розробників, які використовували GitHub Copilot, стали більш продуктивними, 77% вважають, що інструмент допомагає їм витрачати менше часу на пошук інформації, а 74% заявили, що тепер можуть зосередити свої зусилля на більш приємній роботі.

На цей час корпорація тестує можливості Copilot у 20 компаніях – корпоративних користувачах Microsoft 365, і обіцяє відкрити ці можливості для більшої кількості користувачів у найближчі місяці.

Microsoft офіційно відкрила доступ до чату в пошуковій системі Bing

Як розповіла The Verge директор з комунікацій Microsoft Кейтлін Рулстон, зараз компанія все ще тестує ШІ та шукає можливості, як прискорити доступ до нового Bing для всіх користувачів.

Перейти до діалогу з чат-ботом можна просто натиснувши кнопку «Докладніше» на сторінці Bing.com. У користувачів, які раніше записувалися в лист очікування, з’явиться функція «Почати чат», де вони можуть поставити 15 запитань за сеанс, але не більше 150 на день.

Раніше ми писали про те, як отримати доступ до GPT-4, перерахувавши переваги безкоштовного та платного варіантів.