Запуск monobank у Польщі відкладається: із чим зіткнувся Stereo

Stereo від творців monobank зіткнулася із затримкою запуску на невизначений термін через нерозкриті обставини

Stereo by mono

Фото: stereo.io

Польська платформа мобільного банкінгу Stereo, співзасновником якої є творці українського monobank, на жаль, оголосила про перенесення очікуваного запуску на невизначений термін. Спочатку запланований на перший квартал 2023 року випуск був перенесений через непередбачені обставини, що не залежать від засновників.

Олег Гороховський, співзасновник monobank, висловив розчарування затримкою, заявивши, що Stereo повністю готова до запуску в Польщі, оскільки вчора вони успішно пройшли сертифікацію Apple Pay.

Олег Гороховский

Фото: телеграм канал Олега Гороховського

Ця новина стала розчаруванням для 230 000 клієнтів, які з нетерпінням чекають Stereo у Польщі. Команда платформи, як і раніше, працює над тим, щоб зрештою впровадити послугу в країні.

Вам також може бути цікаво: Monobank спростив платежі в інтернеті Горохівський.

Контекст

Раніше цього року monobank заявив про свою експансію на польський ринок, представивши Stereo. Додаток stereo by mono проходив бета-тестування у співпраці з місцевою філією бельгійського банку Aion.

Спочатку офіційний запуск Stereo планувався до кінця першого кварталу 2023 року.

Бачення Гороховського для monobank в Польщі обертається навколо обслуговування насамперед значної громади із 3 мільйонів українців, які там проживають, а також надання виняткових банківських послуг польському населенню. Співзасновник monobank вважає, що поляки будуть приємно вражені якістю українських банківських послуг.

Під торговою маркою «stereo by mono» банк прагне запропонувати низку функцій своїм користувачам у Польщі, зокрема:

  • Спрощений процес реєстрації через «Дія».
  • Цілодобова підтримка доступна на популярних платформах обміну повідомленнями.
  • Зручні перекази з картки на карту.
  • Прямі способи оплати широкого спектра послуг як у Польщі, так і в Україні, таких як поповнення мобільного телефону, плата за паркування та багато іншого.
  • Безкоштовні перекази в Україну, визнаючи значущість цього каналу як основного джерела надходження валюти в українську економіку. Monobank прагне надати українцям зручний та безкоштовний інструмент для відправки грошей додому.

Олег Гороховський наголосив, що для реєстрації буде потрібний PESEL, який є унікальним ідентифікаційним номером у польській системі реєстрації населення.