МТБ БАНК – переможець XIII Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ – 2021»

МТБ БАНК став переможцем у Всеукраїнському конкурсі «БАНК РОКУ», засновником якого є Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ».

Нагорода у номінації «За взаємну підтримку, відкритість і чесність у відносинах з клієнтами» – приємна і відповідальна водночас. За останній рік банк зробив великий крок у діджиталізації своїх  послуг, вивів на ринок новий мобільний додаток МТВ360, інтегрував свої процеси із застосунком Дія та дозволив клієнтам взаємодіяти з банком дистанційно та безпечно.

«Ми робимо все, щоб клієнти отримували найкращий сервіс найсучаснішого рівня, – підкреслив заступник голови правління Ілля Климович, отримуючи нагороду.- І в наступному році ми будемо раді відповідати такому високому званню як в частині сервісу, так і в частині клієнтського досвіду».

Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ», експерти, члени клубу в Партнерстві та за підтримкою офісу Президента України, Незалежної  асоціації банків України (НАБУ), Асоціації Українських банків (АУБ), Асоціації Страховий бізнес (АСБ), Університету банківської справи, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Ліги Страхових Організацій України, а також Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, Української Асоціації Платіжних Систем (УАПС) підкреслюють,  що претенденти на перемогу оцінювалися виключно на принципах відкритості, прозорості, надійності, ділової репутації та професіоналізму. Ці основні якісні критерії стали базисом для визначення переможців конкурсу.

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»