ТОП-50 найвпливовіших жінок фінтеху 2023

ПРО ПРОЄКТ

Всупереч викликам сьогодення, фінтех-індустрія продовжує процвітати у всьому світі, долаючи нові кордони та впроваджуючи все більше інновацій на ринку. Роль жінок у цьому процесі постійно зростає, незалежно від того, чи вони приймають рішення на рівні топ-менеджменту у фінтех-компаніях та банках, чи є засновницями стартапів. Їхній внесок у розвиток фінтеху — є беззаперечним.

Аби відзначити найвпливовіших жінок українського фінтеху, команда Асоціації готує щорічне аналітичне дослідження у сфері фінансових технологій — ТОП-50 найвпливовіших жінок фінтеху 2023.

МЕТОДОЛОГІЯ

Рейтингове дослідження проводиться в кілька етапів. Спочатку аналітики Асоціації за допомогою спеціальних онлайн-форм приймають заявки від жінок, що працюють у банках та небанківських установах, платіжних компаніях, стартапах і державному секторі. Згодом відбувається первинний відбір кандидаток з урахуванням низки чинників: їхнього стажу та результатів роботи у фінансовому секторі, наявності публікацій на тему фінтеху, участі у профільних заходах, присвячених розвитку фінтех сектору, проактивній позиції в популяризації інноваційних програм і продуктів у сфері фінансів. Після первинного відбору формується список жінок, з-поміж яких журі шляхом таємного голосування визначає 50 найкращих учасниць.

До фінального списку увійдуть 50 жінок, які будуть визнані найвпливовішими у ФінТех індустрії України в 2023 році.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

УКРАЇНСЬКОЮ

АНГЛІЙСЬКОЮ

За більш детальнішою інформацією про проект заходьте за посиланням: https://fintechua.org/woman-in-fintech

Редакція журналу “BANKIR”