Завдяки єОселі іпотека стала людяною, цифровою та вигідною – Євген Мецгер на міжнародній конференції «DIGITALIZATION BANKING: the next stage – 2024»

Державна програма єОселя змогла перевернути ринок іпотечного кредитування і стала унікальним цифровим продуктом, попри всі фактори нестабільності та зовнішні загрози. Іпотека в Україні стала  людяною, діджиталізованою та вигідною навіть у порівнянні з аналогічними програмами в найрозвиненіших країнах світу, таких як США. Про це говорив вчора голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер, виступаючи на міжнародній конференції  «DIGITALIZATION  BANKING: the next stage – 2024».

Він розповів учасникам заходу, як змінилася програма за півтора роки своєї роботи. “Спочатку стояла задача зробити іпотеку для представників критично важливих для держави професій. Вийшло зробити більше, бо сьогодні це продукт, який змінює ринок і який доступний по суті кожному, хто хоче і готовий покращити житлові умови. Зупинятися не плануємо. З останнього – єОселя вже дала можливість купувати приватні будинки та таунхауси. Ми чуємо людей і готові йти на зустріч, постійно покращуючи програму”, – заявив Мецгер. 

Крім цього, голова правління презентував плани програми на наступний рік. “Ми плануємо дуже потужно збільшити частку єОселі на первинному ринку. Закликаємо забудовників активно долучатися і пропонувати більше можливостей потенційним покупцям. Наприклад, здавати не просто стіни, а квартиру у форматі так званого “white box”. Це хороша європейська практика, коли людина може одразу заїхати в оселю з мінімально готовим простим ремонтом”, – додав голова правління компанії.

Конференція “International Financial Club “Bankir” відбулася сьогодні, 7 лютого, у Києві. Серед учасників були представники українських банків, фінансових та страхових компаній. Говорили зокрема про те, як у військовий час впроваджувати нові онлайн-рішення для клієнтів та удосконалювати українську банківську систему.